اجاره آلاچیق کامل با نور

اجاره آلاچیق کامل با نور

پدر غرب اجاره آلاچیق کامل با نور بیشتردر باغ‌های افراد ثروتمند دیده می‌شد و به طور معمول دراطراف آن‌ها گل‌کاری انجام می‌شد. بخش مهم اجاره آلاچیق کامل با نور ، سقف آن است که بستگی به نوع طراحی دارد که از مواد مختلف استفاده می شود.در بعضی از مناطق با توجه به نوع اقلیم و شرایط مصالح بومی با استفاده از پوشال هاپارچه برزنتیی سقف اجاره آلاچیق کامل با نور را با ترکیب با چارچوب های چوبی پوشش می دهند. این نوع اجاره آلاچیق کامل با نور را نیز می توان در شمال ایران یافت که با کیفیت بالا ساخته می شوند. در مناطق دیگر کشور نیز پوشش های متفاوتی برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند.

اجاره آلاچیق کامل با نور قبل از هر چیز نیاز به یک سازه دارد که معمولا این سازه ازاهن یا چوب است، از آنجایی که آلاچیق در فضای باز استفاده میشود باید به یاد داشت که در صورت استفاده ازفلزازرنگ های پوشش دریایی برای پوشاندن استفاده شود و زمانی که از چوب استفاده میکنیم حتماً  نوع چوب ترمو باشد. اجاره آلاچیق کامل با نور یا کلاه‌فرنگی سازه‌ای چوبی یااهنی است که در اطراف باغ‌ها، پارک‌ها  قرار داده می‌شود و به عنوان سرپناهی برای نشستن افراد در هوای باز  مورد استفاده است. اجاره آلاچیق کامل با نور معمولاً  اطرافشان باز می باشد.

نام فارسی اجاره آلاچیق کامل با نور تارم می باشد که درمتن ها ی قدیمی اکثرا به صورت طارم نوشته شده‌ اما در حال حاظرکلمه  آلاچیق  رواج بیشتری دارد.به طور مثال وقتی که سقف شیب دار است، نیاز به آهن کشی دارد تا پوشش سقف شیبدار بر روی آن اجرا شود و در صورتی که سقف شیبدار نباشد معمولا  در اجاره آلاچیق کامل با نور با طراحی روز دنیا – در قسمت های سرپوشیده باید از فلاشینگ و در قسمت های نیمه باز میتوان از ترمووود استفاده کرد.

 شرکت اسپیس تهران با بیش از 10 سال سابقه کاری در حیطه کاری اجاره تجهیزات نمایشگاهی شروع به کار کرده و با در اختیار داشتن کلیه سازه ها و پوشش چادری قادر به ساختن انواع محیط های نمایشگاهی، غرفه، سن و استیج با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز خود می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© 2024 اسپیس تهران – اسپیس تهران| فروش اسپیس فریم | اجاره اسپیس فریم | غرفه اسپیس فریم | اسپیس فریم نمایشگاهی | طراحی شده توسط اسپیس تهران