اجاره آلاچیق ساده

آلاچیق ساده

اجاره آلاچیق

در اجاره آلاچیق ساده از چه موادی استفاده میکنند؟ اجاره آلاچیق ساده قبل از هر چیز نیاز به یک سازه دارد که معمولا این سازه ازاهن یا چوب است، از آنجایی که آلاچیق در فضای باز استفاده میشود باید به یاد داشت که در صورت استفاده ازفلزازرنگ های پوشش دریایی برای پوشاندن استفاده شود و زمانی که از چوب استفاده میکنیم حتماً نوع چوب ترمو باشد. بخش مهم اجاره آلاچیق ارزان ، سقف آن است که بستگی به نوع طراحی دارد که از مواد مختلف استفاده می شود.
در بعضی از مناطق با توجه به نوع اقلیم و شرایط مصالح بومی با استفاده از پوشال هاپارچه برزنتیی سقف اجاره آلاچیق ساده را با ترکیب با چارچوب های چوبی پوشش می دهند. این نوع اجاره آلاچیق ساده را نیز می توان در شمال ایران یافت که با کیفیت بالا ساخته می شوند. در مناطق دیگر کشور نیز پوشش های متفاوتی برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند.
اجاره آلاچیق ساده یا کلاه‌فرنگی سازه‌ای چوبی یااهنی است که در اطراف باغ‌ها، پارک‌ها قرار داده می‌شود و به عنوان سرپناهی برای نشستن افراد در هوای باز مورد استفاده است. اجاره آلاچیق سادهارزان  معمولاً اطرافشان باز می باشد.
اجاره آلاچیق ساده و نصب آلاچیق در محل.
نام فارسی اجاره آلاچیق ساده تارم می باشد که درمتن ها ی قدیمی اکثرا به صورت طارم نوشته شده‌ اما در حال حاظرکلمه آلاچیق رواج بیشتری دارد.
در غربآلاچیق اجاره ای و همچنین آلاچیق قابل حمل  بیشتردر باغ‌های افراد ثروتمند دیده می‌شد و به طور معمول دراطراف آن‌ها گل‌کاری انجام می‌شد.
وقتی که سقف شیب دار است، نیاز به آهن کشی دارد تا پوشش سقف شیبدار بر روی آن اجرا شود و در صورتی که سقف شیبدار نباشد معمولا در اجاره آلاچیق ساده با طراحی روز دنیا – در قسمت های سرپوشیده باید از فلاشینگ و در قسمت های نیمه باز میتوان از ترمووود استفاده کرد.

شرکت اسپیس تهران با ساخت و  اجاره آلاچیق های موقت و دائم در ابعاد مختلف به صورت سر پوشیده به صورت  موقت توسط آلاچیق اجاره ای جهت برگزاری  مهمانی ها و ... میباشدالاچیق های ساده  تولیدی اسپیس تهران این امکان را فراهم میسازد تا در کم ترین  زمان ممکن مهمانی   را به صورت سریع  راه اندازی نمود. ساخت اتاق توسط الاچیق های اجاره ای در زمان اندک قابل اجرا میباشد.با آلاچیق اجاره ای حداقل هزینه و ارزانترین قیمت می توارن  غرفه نمایشگاهی یا جشن  را توسط الاچیق ساده ارزان  اجاره ای ساخت و دیگر احتیاجی به انبار جهت نگهداری آلاچیق  ندارید.

 

شماره های تماس:

021-77335172 , 021-77333107 , 09123333417 ,09127350639

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© 2019 اسپیس تهران – اسپیس تهران| فروش اسپیس فریم | اجاره اسپیس فریم | غرفه اسپیس فریم | اسپیس فریم نمایشگاهی | طراحی شده توسط اسپیس تهران