اجاره چتر پایه وسط

اجاره چتر پایه وسط

اجاره چتر پایه وسط یا سایه بان پایه وسط با پوشش برزنتی مخصوص پوشاندن فضایی 3 در 3 می باشد که می تواند وسیله ی کارا و مناسبی جهت پوشش محیط زیر خود در مقابل باران و نور آفتاب است . فضای حدودی پوشش این چند یک میز گرد 4 تا 5 نفریه به همراه صندلی های اطاف آن است. پارچه برزنتی یکی از رایج ترین گزینه ها برای پارچه چتر و سایبان می باشد.

به جای استفاده از ستون مرکزی در این نوع از اجاره چتر پایه وسط و سایبان از ستون های واقع شده در طرفین استفاده می شود. پارچه قسمت بالایی چتر از این پایه ها آویزان می شود.

پارچه برزنت

به دلیل اینکه لطافت و نرمی اکریلیک را ندارد، عموما ارزان تر از آن می باشد.این پارچه قوی ترین پارچه در اجاره چتر پایه وسط می باشد و به سرعت رطوبت بر روی آن خشک می شود. اما در برابر از دست دادن رنگ و پوسیدگی در مقایسه با سایر پارچه ها آسیب پذیر می باشد. این پارچه نرم و لطیف به دلیل مقاومت بالا در برابر کپک زدگی با قابلیت خشک شدن سریع یکی از پرطرفدارترین گزینه ها برای استفاده به عنوان پارچه اجاره چتر پایه وسط و سایبان به حساب می آید. در کنار خاصیت تمیزکاری سریع و آسان این گزینه مانع از نفوذ آب شده و در برابر از بین رفتن رنگ و پوسیدگی مقاوم می باشد. اجاره چتر پایه وسط همچنین مانع از نفوذ اشعه های مضر فرابنفش شده و محیطی آرام و ایمن را برای افرادی که در زیر چتر و سایبان می نشینند ایجاد می کند.پارچه برزنت و ترکیبی دیگر اولفین می باشد که بسیاری از مزایای مشابه پارچه برزنت را دارا می باشد. این پارچه در برابر پوشیدگی و از دست دادن رنگ مقاوم می باشد و به سرعت خشک می شود و تمیزکاری آن آسان بوده و در برابر لکه ها از خود مقاومت نشان می دهد.

 شرکت اسپیس تهران با بیش از 10 سال سابقه کاری در حیطه کاری اجاره تجهیزات نمایشگاهی شروع به کار کرده و با در اختیار داشتن کلیه سازه ها و پوشش چادری قادر به ساختن انواع محیط های نمایشگاهی، غرفه، سن و استیج با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز خود می باشد.

2 thoughts on “اجاره چتر پایه وسط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© 2024 اسپیس تهران – اسپیس تهران| فروش اسپیس فریم | اجاره اسپیس فریم | غرفه اسپیس فریم | اسپیس فریم نمایشگاهی | طراحی شده توسط اسپیس تهران