خدمات مجالس چادر

chador

طراحی، اجرا و نصب و اجاره چادر آلمینیوم

اجاره چادر آلمینیوم یا همان سازه های پارچه ای که به سازه های غشایی نیز معروف است نوعی ساخت ساز مدرن با متریال مصرفی کاملا متفاوت نسبت به دیگر سازه ها میباشد.

 

 

 

طراحی، اجرا و نصب و اجاره چادر آلمینیوم

اجاره چادر آلمینیوم یا همان سازه های پارچه ای که به سازه های غشایی نیز معروف است نوعی ساخت ساز مدرن با متریال مصرفی کاملا متفاوت نسبت به دیگر سازه ها میباشد. نحوه شکل گیری و رونق اجاره چادر آلمینیوم ریشه در فرهنگ اقوام کهن دارد. چادرهای عشایر الهام بخش اجاره چادر آلمینیوم می باشد. به دلیل استفاده از متریال خاص در سازه های پارچه ای این نوع سازه دارای ویژگی های همچون ساخت و ساز سریع قابلیت جمع شونده و بازشوندگی اجاره چادر آلمینیوم و قیمت ارزان نسبت به دیگر سازه ها و طول عمر مفید سازه های چادری نسبتا قابل قبول و مقاوم در برابر اشعه آفتاب میباشد.

برای اجاره چادر آلمینیوم ابتدا محل مورد نظر که برای نصب سازه چادری در نظر گرفته شده است را مورد بررسی قرار داده. همچنین نوع کاربری اجاره چادر آلمینیوم مشخص می شود. بعد از نقشه برداری از اجاره چادر آلمینیوم و مدل سازه های پارچه ای مشخص می شود. بعد فرم یابی و هماهنگی با کارفرما طبق نیاز اجاره چادر آلمینیوم اقدام به صفحه گذاری جهت اتصال ستون ها و تیرک ها میشود. بعد از ساخت استراکچر اجاره چادر آلمینیوم استراکچر به محل نصب انتقال داده می شود و در محل نصب استارکچر اجاره چادر آلمینیوم مونتاژ می گردد. بعد از مونتاژ استراکچر اجاره چادر آلمینیوم پوشش سازه های پارچه ای که همان پارچه می باشد بر روی استراکچر سازه چاردی نصب میگردد.در اجاره چادر آلمینیوم از پارچه های گوناگون جهت پوشش استفاده میشود.

کاربرد و مشخصات فنی سازه های چادری

امروزه از اجاره چادر آلمینیوم در اماکن و معابر گوناگون بهره میبرند.

پیشرفت تکنولوژی ساخت اجاره چادر آلمینیوم تابه امروز بسیار زیاد بوده است.

بطوریکه از سازه های پارچه ای برای پوشش سقف های با ارتفاع و دهنه زیاد مانند سقف های سالن های فرودگاه ها و سقف های استادیوم ها استفاده میشود.

 

نمایش محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© 2024 اسپیس تهران – اسپیس تهران| فروش اسپیس فریم | اجاره اسپیس فریم | غرفه اسپیس فریم | اسپیس فریم نمایشگاهی | طراحی شده توسط اسپیس تهران